System gastronomiczny GaH

Program dla gastronomii GaH

System gastronomiczny można podzielić funkcjonalnie na dwa elementy: oprogramowanie kasowe, służące do bezpośredniej realizacji sprzedaży oraz oprogramowanie zarządzające, które pozwala na zdefiniowanie asortymentów, cen i innych pojęć związanych z procesem produkcji i sprzedaży, a także dokonanie ostatecznego rozliczenia i raportowania działalności przedsiębiorstwa.

Zgodnie z tą zasadą zbudowany jest system GaH, przeznaczony w szczególności dla lokali gastronomicznych, obiektów hotelowo-gastronomicznych oraz firm cateringowych. Składa się on z modułu kasowego GaH Front (GH-POS), obsługującego stanowiska sprzedaży, oraz modułu GaH Zaplecze, zarządzającego produkcją (obsługa receptur i magazynów), rozliczeniami i raportowaniem. Oprogramowanie zarządzające GaH Zaplecze działa na komputerach PC, jednostanowiskowo lub w sieci lokalnej.

Sprzedaż może być rejestrowana za pomocą:
  • specjalizowanych terminali z ekranem dotykowym lub standardowych komputerów PC,
  • kas fiskalnych Elzab,
  • zdalnych bonowników kelnerskich (palmtopów) z łącznością radiową.

System gromadzi dane o sprzedaży z kas, rozlicza i raportuje sprzedaż, a także zarządza produkcją - prowadzi kartotekę receptur i magazyny, rozlicza kuchnie i bary.

Moduły oprogramowania można nabywać i wdrażać osobno, komponując z nich różne konfiguracje. Dzięki temu zarówno zakres funkcji jak i cena systemu mogą być dostosowane do rzeczywistych potrzeb klienta, uwarunkowań finansowych i organizacyjnych. Sprzężenie stanowisk GaH Front z systemem hotelowym ReHot lub RH-POS pozwala na bezpośrednie przenoszenie na konta gości hotelowych obciążeń z punktów gastronomicznych i sklepów.

Oprogramowanie działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej lub na pojedynczym stanowisku, wykorzystując standardowy sprzęt PC, uzupełniony o specjalizowane urządzenia do obsługi sprzedaży i zamówień, jak terminale z ekranem dotykowym i czytnikiem kart, bonowniki kelnerskie (palmtopy) z łącznością radiową, drukarki bonów i rachunków, drukarki fiskalne, szuflady na pieniądze, wagi, dozowniki napojów, modemy z wykrywaniem numeru abonenta.

 


ReHot2 - XXI wiek

System hotelowy ReHot2

ReHot2 tworzy nową jakość na rynku systemów hotelowych, zachowując przy tym wszystkie zalety swego popularnego poprzednika.

 

Totalna integracja

System dla hotelu i restauracji RH-POS Unikalną cechą systemu RH-POS jest to, że oprócz hotelu może obsługiwać także gastronomię oraz wszystkie inne punkty sprzedaży w obiekcie.

Nowe trendy w SPA

Program do obsługi SPA Wellness Z programem RH-SPA planowanie i kontrola czasu pracy personelu oraz wykorzystania zasobów w salonach SPA to czysta przyjemność.

Szef kuchni poleca

System gastronomiczny GaH W systemie GaH zawarta jest wiedza i wieloletnie doświadczenie najwybitniejszych specjalistów od gastronomii z kraju i zagranicy.

Klient nasz pan!

Elektroniczny System Obslugi Klienta GH-ESOK Wygoda klienta w parze z łatwością zarządzania dla operatora - to główne zalety elektronicznego systemu obsługi klientów ESOK.

© GiP.com.pl