Strona główna GASTRONOMIA

Systemy dla gastronomii

System GaH wykorzystywany jest w kilkuset zakładach gastronomicznych w Polsce – zarówno w gastronomii hotelowej, jak i w samodzielnych restauracjach, barach typu fast-food oraz sieciach restauracyjnych. Autorami systemu są pracownicy firmy GiP. W procesie tworzenia i doskonalenia oprogramowania na bieżąco uczestniczyli jego przyszli i aktualni użytkownicy, dzięki czemu powstał produkt idealnie dopasowany do potrzeb rynku.

W systemie GaH można wyróżnić dwa zasadnicze elementy:

  • GaH Front (GH-POS) - oprogramowanie kasowe do prowadzenia bezpośredniej sprzedaży, pracujące na dotykowych terminalach kasowych oraz obsługujące inne rodzaje urządzeń, w tym nowoczesne zdalne bonowniki oraz starsze modele kas elektronicznych.
  • GaH Zaplecze – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, produkcją (obsługa receptur i magazynów) i rozliczeniami, uruchamiane na terminalach oraz na zwykłych komputerach.

System GaH doskonale współpracuje z oprogramowaniem hotelowym firmy GiP, przy czym w przypadku systemu RH-POS można mówić o stuprocentowej integracji obu aplikacji.

Program KALIG to potężne, a zarazem precyzyjne narzędzie, poszerzające możliwości systemu GaH o funkcje organizacji imprez zamkniętych, bankietów i konferencji. Pozwala na bieżąco kontrolować wykorzystanie zasobów oraz przygotowywać i planować organizację imprez na wiele dni naprzód. Program KALIG ściśle współpracuje z systemem GaH, a także z systememami hotelowymi ReHot i RH-POS.

 


ReHot2 - XXI wiek

System hotelowy ReHot2

ReHot2 tworzy nową jakość na rynku systemów hotelowych, zachowując przy tym wszystkie zalety swego popularnego poprzednika.

 

Totalna integracja

System dla hotelu i restauracji RH-POS Unikalną cechą systemu RH-POS jest to, że oprócz hotelu może obsługiwać także gastronomię oraz wszystkie inne punkty sprzedaży w obiekcie.

Nowe trendy w SPA

Program do obsługi SPA Wellness Z programem RH-SPA planowanie i kontrola czasu pracy personelu oraz wykorzystania zasobów w salonach SPA to czysta przyjemność.

Szef kuchni poleca

System gastronomiczny GaH W systemie GaH zawarta jest wiedza i wieloletnie doświadczenie najwybitniejszych specjalistów od gastronomii z kraju i zagranicy.

Klient nasz pan!

Elektroniczny System Obslugi Klienta GH-ESOK Wygoda klienta w parze z łatwością zarządzania dla operatora - to główne zalety elektronicznego systemu obsługi klientów ESOK.

© GiP.com.pl